Her zaman önde.
Bilinmezin karşısında.

Hakkımızda

Calismalarini finans, enerji, kurumsal uygulamalar ve egitim olmak uzere 4 ana alanda yogunlastiran Netiket Bilisim gunumuzun guncel teknolojilerine onemli yatirimlar yapmistir. Eğitim, finans, enerji, bilişim, tekstil, üretim, denizcilik, sanat ve medya alanlarında birçok kamu ve özel sektör kuruluşuna teknolojik hizmet veren Netiket, alanında uzman ve eğitimli kadrosunun yanı sıra, müşteri odaklı hizmet anlayışıyla sektörün önde gelen firmalarından biri haline gelmiştir.
Çözüm Anlayışımız:
Netiket, ürettiği ürün ve yazılımlarının farklı sistemlere kolaylıkla entegre edilebilir ve uzun ömürlü olmasına, gelecekte doğabilecek ihtiyaçlara karşı kolay modifiye edilebilir nitelik taşımasına özen gösterir. Netiket Bilişim, geliştirdiği projelerde şirketlerin ihtiyaçlarını belirleyerek müşterilerine özel çözümler sunmayı hedefler. Bu projelerin uygulanabilirliği ve firmalara katacağı artı değerin belirlenmesi için gerekli danışmanlık hizmeti de çalışmalarımız arasındadır.
Sizlere Katkımız:
Netiket Bilisim, dinamik sektorlerde sürekli değişen koşullara uyum sağlamak zorunda olan müşterileri icin AR-GE çalışmaları yürütebilecek kapasiteye sahiptir. Akademik düzeydeki bu çalışmalar Türkiye'de ve yurtdışında bulunan bilimsel kurullar tarafindan desteklenmektedir. Sektörlere özel, yenilikçi çözümler sunan ve muşterilerinin bilgi birikimini değere dönüştürmeyi hedefleyen Netiket Bilişim, alanında akademik düzeyde uzmanlıklara sahip ekibi ile sorunlara sofistike çözümler üretme kabiliyetine sahiptir.

Çözümler

Enerji
Elektrik piyasasına yönelik karar destek sistemleri.
Finans
Finans kurumlarına özel çözümler.
Eğitim
Eğitim sektörüne yönelik lider çözümler.
Kurumsal
Yenilikçi ve cözüme yönelik uygulamalar.