Hakkımızda

Netiket, 2005 yılında Özlük İşleri Otomasyonu Yazılımı ile kurumların insan kaynakları ve personel daire başkanlıkları birimlerine yönelik çözümler geliştirmeye başlamıştır. Personel dairesinde yürütülen işlemlerin güvenli, hızlı ve doğru bir biçimde sürdürülmesini amaçlayarak hazırlanan ve sürekli geliştirilen yazılım her geçen sene artan bir ivme ile birlikte 2019 yılı başı itibariyle 59 kurumda kullanılmaktadır.

Netiket, Özlük İşleri Web Otomasyonu'nun yanı sıra EdoWEB Ek Ders Otomasyonu, Unimetrics Gösterge İzleme ve Yönetim Sistemi, Lojman Bilgi Sistemi, Tıp Fakültesi Uzmanlık Eğitimi Takip Sistemi gibi yazılımları da geliştirmiştir.

Netiket Bilgi Sistemlerinin yazılım geliştirme felsefesinin temelinde iş süreçlerinin doğru, hatasız ve güvenilir olarak gerçekleştirilmesini sağlamak ve bunu yaparken yazılım ergonomisini en üst düzeyde tutmak yatar. Kullanıcıların istekleri, personel yönetimi anlayışındaki ilerlemeler ve mevzuattaki değişiklikler doğrultusunda sürekli olarak güncellenen yazılımlar, karmaşıklıktan uzak ve kolay kullanılabilen arayüzlere sahiptir.

Image Description